BRU ACTUALITEIT AGENTSCHAP VZW

BRU ACTUALITEIT AGENTSCHAP VZW

BRU logo zwart
Nieuws, Samenleving

Nieuw onderkomen voor biljardclub ‘Willen is Kunnen’

Foto NSK
Foto NSK
Biljardvereniging ‘Willen is Kunnen’ uit Kuurne speelde zaterdag 21 januari haar eerste wedstrijd in haar nieuwe lokaal.  De vereniging werd 41 jaar terug opgericht en koos ervoor om zijn wedstrijden te spelen in café ‘De Wegwijzer’ gelegen aan de Kathoek.   Na 25 jaar verhuisde de club naar het Bockor café waar het elf jaar gehuisvest bleef.  Na een korte verhuis naar de Crazy Horse, keerde ‘Willen is Kunnen’ terug naar het Bockor café.  “Sinds zaterdag is onze vaste stek het Sportcafé in het Sportpark geworden”, vertelt Frank Seghaert, PR verantwoordelijke van de club, “Heden telt onze vereniging 25 leden.  Ondanks onze sport vrouwvriendelijk is mogen we toch slechts twee dames onder onze leden rekenen.  We doen dan ook een warme oproep aan geïnteresseerde dames die interesse hebben in golfbiljard om zich aan te sluiten bij onze club.  Binnen ‘Willen is Kunnen’ zijn alle leeftijden vertegenwoordigd.  Ons jongste lid, Daan Mersy is 29, terwijl ons oudste lid, Erik Mestdagh reeds 77 lentes telt.  Danny Vanneste is dan weer het lid met de meeste lidmaatschapsjaren.  In totaal is Danny al 41 jaar lid van onze vereniging.  Hij stond met andere woorden aan de wieg bij de geboorte van de club.”  ‘Willen is Kunnen’ is ook een van de vier biljardclubs die elk jaar deelnemen aan de regio interclub.  Vorig jaar werd de club nog laureaat van deze interclub. Wie interesse heeft om toe te treden tot ‘Willen is Kunnen’ kan een mailtje sturen naar kurt.adam@proximus.be, guy.ampe.64@gmail.com of segaertfrank@icloud.com.

Deel dit artikel
Facebook
Twitter
LinkedIn
28 januari 2023
Geschreven door
BRU redactie (NSK)
Nieuws, Samenleving