BRU logo zwart
Evenementen, Foto Reportage, Nieuws

Sergio ontroert op verjaardagsconcert met muzikale reünie en persoonlijke onthulling

Sergio 60 verjaardagsconcert

ROESELARE – De fans van Sergio Quisquater hadden afgelopen donderdagavond afspraak in zaal ‘De Spil’ in Roeselare. Naar Aanleiding van zijn 60 ste verjaardag op 5 juli gaf Sergio er een eenmalig verjaardagsconcert. Het werd alvast een avond vol muziek, herinneringen en ontroering. De zaal zat afgeladen vol, en naast het enthousiaste publiek waren er ook heel wat bekende gastartiesten van de partij: waaronder zijn goede vriend Sam Gooris, Bart Herman, Paul Michiels, Natalia, Barbara Dex, Sandy én Yana De Valck maakten er samen met Sergio een onvergetelijke avond van.

Maar het meest beklijvende moment van de avond kwam er bijna op het einde van het concert, toen Sergio zijn publiek trakteerde op een onverwachte en nostalgische reünie. Hij kondigde aan dat het exact 20 jaar geleden was dat hij samen met Sandy Boets op het podium stond als het populaire duo Touch Of Joy. Na jaren zonder contact veranderde dat op dit bijzondere moment. Sergio begon in z’n eentje aan een medley van hun grootste hits… toen plots Sandy naast hem op het podium kwam staan. De zaal barstte los in een oorverdovend applaus. De twee brachten samen enkele klassiekers uit hun gezamenlijke verleden, zichtbaar aangedaan en met een warme omhelzing.

Ook het persoonlijke verhaal van Sergio raakte een gevoelige snaar bij het publiek. Openhartig sprak hij over de moeilijke jaren die achter hem liggen. Hij deelde voor het eerst publiekelijk dat hij twee jaar geleden te horen kreeg dat hij slokdarmkanker had. “De boekskes wilden het verhaal brengen, maar ik heb het tegengehouden,” vertelde hij. “Dankzij dokter Dewulf – die vanavond ook hier is – ben ik er nog. Zonder hem was ik hier misschien niet meer.”

Met zijn getuigenis gaf Sergio ook een inkijk in de medische weg die hij aflegde: van onderzoeken tot de ingrijpende operatie, en het preventief bezoek aan dokter Dewulf die hem in juni opnieuw te wachten staat. “Voila, nu weten jullie dat ook,” besloot hij, waarna hij zijn concert met zichtbare kracht en dankbaarheid voortzette. Eerder dit jaar had Sergio ook al voor de lens van de Belgische Radio Unie dit verhaal gedaan, toen een reportageteam van B.R.U. hem thuis ging opzoeken.

Het werd een avond die het publiek niet snel zal vergeten – vol muziek, vriendschap en pure emotie.

Bekijk hier de fotoreportage:

Sergio 60
« van 2 »

Bekijk hier de reportage die de Belgische Radio Unie maakte in de maand januari van Sergio:

Deel dit artikel
Facebook
Twitter
LinkedIn
18 april 2025
Geschreven door
BRU redactie (NSK)
Evenementen, Foto Reportage, Nieuws