ANZEGEM – Tijdens de Week van de Fair Trade van 1 tot 12 oktober slaat Anzegem de handen in elkaar met 78 andere Faire Gemeenten voor de Sweet Revolution. Deze campagne viert desserts met een verhaal: lekkernijen gemaakt van Fairtrade, biologische en duurzame lokale ingrediënten, die goed zijn voor het klimaat, eerlijk voor boeren uit eigen streek én voor de boeren uit Afrika, Latijns-Amerika en Azië.
In Anzegem slaan een aantal mensen aan het bakken met deze producten. Iedereen kan komen proeven van hun lekkernijen, samen met een kopje koffie, een theetje of een aperitiefje, op zaterdag 11 oktober van 10u tot 12u in het pop-up café in het voormalige politiekantoor in Vichte (Beukenhofstraat 42), rechtover de Oxfam Wereldwinkel. Hier kun je op dat moment een lege wikkel van een chocoladereep van eender welk merk omwisselen voor een GRATIS tablet eerlijke chocolade! Dit is wel beperkt tot één per gezin!
De werkgroep Anzegem Faire Gemeente wil ook anderen aanzetten om aan het bakken te gaan met producten uit eerlijke handel of van lokale landbouwers. Daarom zullen de recepten die gebruikt worden op 11 oktober te krijgen zijn in het pop-up café of via de Facebookpagina van Fairtradegemeente Anzegem. Inspiratie kan ook gevonden worden via de website van Sweet Revolution. Ook kunnen mensen hier hun eigen recepten kwijt.