BRU ACTUALITEIT AGENTSCHAP VZW

BRU ACTUALITEIT AGENTSCHAP VZW

BRU logo zwart
Nieuws, Samenleving

Okra kuurne blaast 70 kaarsjes uit

Foto NSK
Foto NSK
Afgelopen zondag vierde Okra Kuurne haar 70 ste verjaardag.   De vereniging werd opgericht in 1951 met als doel de Kuurnse gepensioneerden wat vertier te bieden.  Het aanbod van Okra Kuurne onderging echter doorheen de jaren een grondige metamorfose, wat resulteerde in een aangepast programma die iets te bieden heeft voor alle aangesloten leeftijdscategorieën. . “Zowel financieel als op activiteitengebied was 2020 een echt rampjaar”, vertelt Norbert Dubois, team leider en verantwoordelijke PR van Okra Kuurne, “Op enkele buitenactiviteiten na, was er helaas niet veel mogelijk.  Als compensatie daarvoor boden we daarom al onze leden een cadeaubon aan.   We hopen alvast binnenkort terug op volle toeren te kunnen draaien.  Qua ledenaantal mogen we zeker niet klagen, maar de opgetrokken pensioenleeftijd speelt ons duidelijk parten.  Het zou dan ook zeker niet slecht zijn als we wat ‘verjonging’ in onze vereniging zouden kunnen brengen.  Vorig jaar dienden we al helaas afscheid te nemen van ons koor, gezien nieuwe instroom binnen het koor uitbleef.  We blijven er alvast in geloven en gaan daarom voor Okra New Look, waarbij de mix wordt gemaakt om een aangepast programma aan te bieden die zowel jong gepensioneerden als ouderen aanspreekt. Ook het vinden van vrijwilligers bij het organiseren van activiteiten wordt duidelijker met de tijd moeilijker, ook daar zou het leuk zijn om enkele vrijwilligers extra te mogen verwelkomen.”  Wie interesse heeft om toe te treden tot Okra Kuurne kan info bekomen via het e-mail adres okrakuurne@telenet.be, het telefoonnummer 056/72.79.43 of via de website www.okra.be/trefpunt/kuurne

Deel dit artikel
Facebook
Twitter
LinkedIn
6 september 2021
Geschreven door
BRU redactie (NSK)
Nieuws, Samenleving
De ultieme voetbalkenner is van Kuurne

De ultieme voetbalkenner is van Kuurne

KUURNE – Tot 14 juli rolt de bal op het Europees Kampioenschap voetbal in Duitsland. Gemeente Kuurne heeft, in samenwerking met Tifogame, een gepersonaliseerd online