BRU logo zwart
Evenementen, Nieuws

Fenomeen Stitch nu ook in de nieuwe Disney On Ice Show

Fenomeen Stitch nu ook in de nieuwe Disney On Ice Show

ANTWERPEN – Na het veroveren van het witte doek maakt Stitch zich klaar voor een nieuw avontuur, dit keer op het ijs van de Lotto Arena in Antwerpen van 18 tot 22 februari 2026.

Afgelopen zomer leefden meer dan 640.000 bezoekers in België mee, met de avonturen van Lilo & Stitch op het grote scherm — en binnenkort brengt het ondeugende buitenaardse wezentje, diezelfde energie naar het ijs. Samen met Disney-prinsen en prinsessen en alle andere favoriete helden zorgt Stitch voor een onvergetelijke show vol magie, avontuur en puur plezier voor het hele gezin.

Bijzonder talent

Maak samen met Mickey Mouse en zijn vrienden herinneringen die je nooit zult vergetenen laat je betoveren door een wereld vol Disney-magie. Ervaar samen met Mirabel en haar familie Madrigal de muziek en magie van Encanto terwijl ze leren dat iedereen een bijzonder talent heeft.

Zeil mee met Vaiana en Maui tijdens hun dappere reis over de oceaan om het hart van Te Fiti terug te brengen en ga mee met Anna, Elsa en Olaf op avontuur om hun koninkrijk te beschermen.

Dapper

Laat je inspireren door de Disney-prinsessen met verhalen over moed, doorzettingsvermogen en vriendelijkheid terwijl je in de zee zwemt met Ariel, een betoverd kasteel verkent met Belle en je dromen luidop zingt met Rapunzel. Volg Stitch op zijn zoektocht naar zijn unieke talent en zijn ontdekking van wat een held zijn werkelijk inhoudt. Laat je meevoeren door de magie van Disney, waar dappere helden en jouw favoriete Disney personages klaarstaan om samen met jou onvergetelijke momenten te beleven.

Disney On Ice Show van 18 t.e.m. 22 februari 2026 in de Lotto Arena in Antwerpen, met voorstellingen op woensdag 18 februari om 15u00, vrijdag 20 februari om 19u00, zaterdag 21 februari om 10u30, 14u30 en 18u00, zondag 22 februari om 10u30 en 14u30.

Tickets vind je hier en hier

Deel dit artikel
Facebook
Twitter
LinkedIn
13 november 2025
Geschreven door
BRU redactie Ronny Hantson
Evenementen, Nieuws